Je tovar viditeľný na stránkach skutočne dostupný?

Väčšinou áno, ale okrem tovaru nachádzajúceho sa v bežnom predaji, časť objednávame individuálne, a aj keď je tovar priamo na sklade, či odošleme objednávku ešte ten istý deň záleží na mnohých iných faktoroch, preto než stav skladových zásob je dôležitejšia informácia o predpokladanom dátume odoslania objednávky.
Na stránkach každého produktu je teda tabuľka zobrazujúca podrobné dáta realizácie objednávky podľa množstva objednaných kusov.
Zohľadňuje nielen skladové zásoby, ale aj rezervácie tovaru na iné objednávky, harmonogramy dodávok, doby vyzdvihovania zásielok kuriérmi a mnoho ďalšieho.

Máme rozšírený systém riadiaci skladové zásoby a online integrovaný systém s našimi internetovými stránkami a informačnými systémami niektorých našich dodávateľov.

V riadnom termíne sme realizovali 100% objednávok z aktuálnej ponuky, a ďalších 0% s maximálne jednodenným oneskorením.
V prípade produktov zabezpečovaných individuálne, sme v riadnom termíne realizovali 100% objednávok, a ďalších 0% s maximálne jednodenným oneskorením.

Bez problémov s dostupnosťou tovaru sme realizovali 100% objednávok z aktuálnej ponuky a 97.89% objednávok na tovar zaistené na objednávku.
Len 0.02% objednávok bolo zrušených, s ohľadom na chýbajúci tovar a nemožnosť zabezpečenie alternatívnych produktov.

Aktuálna ponuka sú naše vlastné skladové zásoby, kde sa v súčasnej chvíli nachádza 81461 položiek pripravených na okamžité odoslanie a sklady dodávateľov
s ktorými máme integrovaný informačný systém a stály harmonogram dodávok (spravidla každodenných), čo v súčte s našimi skladovými zásobami číta 84655 položiek v ponuke.

Ďalšie 29978 položky sú produkty objednávané na individuálne objednávky.

97.66% objednávok sa týka výrobkov z aktuálnej ponuky, a 2.34% produktov objednávaných individuálne.

V súčasnej chvíli spolupracujeme s 171 dodávateľmi.


Dáta na základe on-line generovaných štatistík za obdobie: 3.9.2023 - 4.10.2023.


Upss.. twoja przeglądarka nie obsługuje canvas

Zobraziť viac informácií a štatistík na tému dodržiavania termínov realizácií objednávok

Zpeť